DUYURULAR

27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Fiziki Yeterlilik Duyurusu
  20 Mayıs 2021

27. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında, aday değerlendirme ve seçme sınavı Fiziki Yeterlilik aşamasına katılacak olan adaylar Sınav Merkezlerini, T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen sınav tarihi ve Sınav Merkezinde adaylara Fiziki Yeterlilik Sınavı yapılacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adayların, Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

 

ADAYLAR SINAVA GELİRKEN:

 

-NÜFUS CÜZDANI

 

-SINAV GİRİŞ BELGESİ

 

**SINAVA KATILACAK ADAYLAR SINAV BAŞVURU BELGESİ İLE SINAV GİRİŞ BELGESİNİ MUTLAKA YANLARINDA BULUNDURACAKLARDIR.

 

**FİZİKİ YETERLİLİK AŞAMASI İÇİN ADAYLARIN YANLARINDA UYGUN SPOR KIYAFETİ GETİRMESİ GEREKMEKTEDİR.

 

ÖNEMLİ!!!

 

**SINAV TARİHİNDE GEÇERLİ MAZERETİ OLAN ADAYLAR (DOKTOR İSTİRAHAT RAPORU, HASTANE YATIŞ RAPORU VB.) BAŞKA BİR TARİHTE SINAVA GİREBİLMEK İÇİN MAZERETLERİNİ BİLDİRİR BELGELERİ İLE EN GEÇ SINAV GÜNÜNDE ŞAHSEN VEYA OKULUMUZA AİT 0(212)2038707 FAKS NUMARASI YOLUYLA AŞAĞIDA BULUNAN DİLEKÇE ÖRNEĞİNİ DOLDURULARAK BAŞVURUDA BULUNACAKLARDIR. MAİL, POSTA, KURYE VB. ŞEKİLDE GÖNDERİLEN BELGELER GEÇERSİZ OLARAK DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

 

DİLEKÇE ÖRNEKLERİ

 

Mazeret Dilekçe Örneği

 

27.Dönem POMEM Giriş Sınavı Fiziki Yeterlilik Sınav Talimatı

Haber Paylaş